NR 32

Leszek Oprządek (ur. 1964)

„A”, 2007

Olej, sznurek, płótno
18.00 x 13.00 cm

opisany autorsko na odwrocie

Leszek Oprządek (ur. 1964) -
Rzeźbiarz i malarz, w roku 1988 uzyskał dyplom - wyróżniony medalem, na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Rzeźby w pracowni prof. Antoniego Hajdeckiego. W 1991 otrzymał dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP, w pracowni prof. Janiny Kraupe-Świderskiej (specjalizacja - malarstwo w architekturze i urbanistyce).