NR 33

Maciej Maksymiuk

Pamięci Jóezfa Gielniaka i Jerzego Panka, 2020

Olej, płótno
30.00 x 40.00 cm

Cena wywoławcza: 300 zł

Maciej Maksymiuk - malarz -amator, kolekcjoner malarstwa polskiego, licealista.