NR 34

Julia Halan (ur. 1983)

Chiński motyw, 2009

Akryl, płótno
70.00 x 70.00 cm

sygn.. p. d.: Halan 2019

Cena wywoławcza: 800 zł

Julia Halan (ur. 1983) -