NR 35

Julia Halan (ur. 1983)

Nareszcie razem, 2021

Tempera, olej, płótno
90.00 x 90.00 cm

sygn.. p. d.: Halan 2021

Cena wywoławcza: 1000 zł

Julia Halan (ur. 1983) -