NR 37
Barbakan i Brama Floriańska w Krakowie, 1924
Drzeworyt, papier
15.00 x 20.50 cm
sygn.. oł. p. d.: Henry Cheffer. Odb. nr 127/160.
STAN ZACHOWANIA
bardzo dobry. Mocna odbitka.
Henri-Lucien Cheffer (1880 - 1957) -