NR 37

Magdalena Stoch

Oliwka, 2020

Olej, płyta
70.00 x 50.00 cm

sygn.. l. d., oraz opisany autorsko na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000 zł

Magdalena Stoch -