NR 38

Julia Halan (ur. 1983)

Dzikie winogrona, 2019

Akryl, płótno;
70.00 x 70.00 cm

sygn.. p. d.: Halan 2019

Cena wywoławcza: 800 zł

Julia Halan (ur. 1983) -