NR 45

Kompozycja z sercem, 1972

Litografia barwna
26.00 x 22.00 cm

sygn. oł. p.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 87/100.

Cena wywoławcza: 1400 zł *

Wym. arkusza: 335 x 240 mm. Kompozycja przygotowana do bibliofilskiego wydania poezji Eugenio Montale Cinquante ans de poesie, 1972.