NR 46

Apokalipsa, 1985

Litografia barwna
49.50 x 29.50 cm

sygn. i datowana oł. p.d.: Lebenstein85, odbitka numerowana oł. l.d.:VI/L.

Cena wywoławcza: 3600 zł *

Wym. arkusza: 530 x 320 mm. Jedna z najrzadszych grafik artysty.
STAN ZACHOWANIA
Ślad załamania p.d. narożnika bez szkody dla kompozycji.
STAN ZACHOWANIA