NR 55

Utagawa Kunisada (1786 - 1865)

Aktor teatru kabuki, 1852

Drzeworyt barwny
34.80 x 25.20 cm

sygnatura: Ichiyosai Toyokuni ga

Cena wywoławcza: 500 zł

STAN ZACHOWANIA
dwie pieczęcie cenzorskie nanushi
datujaca owalna pieczęć: rok szczura, miesiąc 1 = 1 miesiąc 1852 roku
STAN ZACHOWANIA
Utagawa Kunisada (1786 - 1865) -