Aukcje / Aukcja 69. Malarstwo Rysunek Grafika / Kompozycja I POPRZEDNIA PRACA NASTĘPNA PRACA NR 6 Włodzimierz Buczek Kompozycja I, przełom lat 50./60. XX w.Olej, płótno 100.00 x 75.00 cm sygn.. p. d.: Buczek Zapytaj o tę pracę POBIERZ FORMULARZ LICYTACJI Poleć znajomym Cena wywoławcza: 2000 zł * EUR PLN *Podlega Droit de suite Zapytaj o tę pracę POBIERZ FORMULARZ LICYTACJI Poleć znajomym Włodzimierz Buczek - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY ZAMÓW KATALOG AUKCJI 02 grudnia 0002r., godz. Imię i nazwisko: Adres e-mail: Adres do korespondencji: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT! Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podany przez Państwa adres w najszybszym możliwym czasie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Inw.6 Włodzimierz Buczek Kompozycja I, przełom lat 50./60. XX w.Olej, płótno, 100.00 x 75.00 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT! Pracownik Galerii Nautilus skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym czasie. OK FORMULARZ LICYTACJI Inw.6 Włodzimierz Buczek Kompozycja I, przełom lat 50./60. XX w.Olej, płótno, 100.00 x 75.00 cm CENA WYWOŁAWCZA 2000 zł MAKSYMALNA LICYTOWANA KWOTA: Imię i nazwisko: Adres e-mail: Nr Telefonu: Adres do korespondencji: Seria i nr dowodu osobistego: Niniejsza oferta staje się ważna z chwilą potwierdzenia jej otrzymania przez pracownika Galerii Nautilus Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii Nautilus dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Wyślij Anuluj DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻONĄ OFERTĘ! Pracownik Galerii Nautilus skontaktuje się z Państwem w celu jej potwierdzenia. OK POWIADOM ZNAJOMEGO nr 6 Włodzimierz Buczek Kompozycja I, przełom lat 50./60. XX w.Olej, płótno, 100.00 x 75.00 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail Twojego znajomego: WYŚLIJ ANULUJ DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO! Twój e-mail został wysłany OK