NR 6

Eugeniusz Waniek (1906 - 2009)

Pejzaż, 1960

Olej, płótno
93.00 x 62.00 cm

sygn. l.d.: Waniek; na odwrocie sygnatura, tytuł i datowanie.

Eugeniusz Waniek (1906 - 2009) - Grafik i malarz. Członek Grupy Krakowskiej.