20 listopada 2021r., godz. 16:00
Aukcja: 20. listopada 2021 (sobota), godzina 16:00
Katalog aukcji oraz możliwość licytacji: OneBid | Artinfo
W ofercie m.in.: KRCHA Emil, KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina, MAREK Józef, WANIEK Eugeniusz, BERDYSZAK Jan, MUSZANKA-ŁAKOMSKA Janina, ŚWIDERSKI Jan, RZEPIŃSKI Czesław, MAKOWSKI Zbigniew, RODZIŃSKI Stanisław, ZIELIŃSKI Krystyn, TARANCZEWSKI Paweł, URBANOWICZ Witold, TUKAN-WOLSKI Eugeniusz, DANIEC Tomasz, GRZYWACZ Zbylut, LEBENSTEIN Jan, VASARELY Victor, NEWTON Helmut, KUNISADA Utagawa
Licytuj z domu!
www.nautilus-art.pl/pl/aukcje
mob.: +48 668 900 360
31
Julia Halan (ur. 1983)
Akryl, płótno, 70.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 800 zł28malarstwo
Magdalena Nałęcz (ur. 1970)
Olej, płótno, 100.00 x 130.00 cm
Cena wywoławcza: 3200 zł33malarstwo
Anna Łątka
Olej, płótno, 105.00 x 92.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł35malarstwo
Julia Halan (ur. 1983)
Akryl, płótno;, 70.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 800 zł3malarstwo
Janina Kraupe-Świderska (1921 - 2016)
Olej, płótno, 97.00 x 135.00 cm
Cena wywoławcza: 12000 zł8malarstwo
Jan Berdyszak (1934 - 2014)
Tusz, gwasz, papier, 41.50 x 29.50 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł7malarstwo
Jan Berdyszak (1934 - 2014)
Kompozycja (Szkicownik 4), 1963
Tusz, gwasz, papier
Cena wywoławcza: 3000 zł6malarstwo
Włodzimierz Buczek
Kompozycja I, przełom lat 50./60. XX w.
Olej, płótno, 100.00 x 75.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł36malarstwo
Julia Halan (ur. 1983)
Akryl, płótno, 100.00 x 80.00 cm
Cena wywoławcza: 800 zł4malarstwo
Józef Marek (1922 - 2020)
Nad Wisłą (koło Krakowa), 1954
Olej, płótno, 90.00 x 116.00 cm
Cena wywoławcza: 4500 zł32malarstwo
Julia Halan (ur. 1983)
Tempera, olej, płótno, 90.00 x 90.00 cm
Cena wywoławcza: 1000 zł34malarstwo
Magdalena Stoch
Olej, płyta, 70.00 x 50.00 cm
Cena wywoławcza: 1000 zł30malarstwo
Pamięci Jóezfa Gielniaka i Jerzego Panka, 2020
Olej, płótno, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 300 zł2malarstwo
Emil Krcha (1884 - 1972)
olej, płótno, 64.50 x 100.00 cm
Cena wywoławcza: 15000 zł1malarstwo
Portret hetmana Józefa Bogusława Słuszki, ok. 1750
Olej, płótno, 85.00 x 71.00 cm
Cena wywoławcza: 25000 zł9malarstwo
Janina Muszanka-Łakomska (1920 - 1982)
Olej, płótno, 93.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 2800 zł20malarstwo
Jarosław Kawiorski (ur. 1955)
Olej, płótno, 100.00 x 80.00 cm
Cena wywoławcza: 4000 zł13malarstwo
Zbigniew Makowski (1930 - 2019)
Quiesce hac nocte [Uspokój się dziś wieczorem], 1973
Akryl, płótno, 46.00 x 92.00 cm
Cena wywoławcza: 55000 zł26malarstwo
Tomasz Daniec (ur. 1973)
Olej, płótno;, 50.00 x 1000.00 cm