NR 15

Zbigniew Ważydrąg (ur. 1952)

Martwa natura na tle okna, 2005

Olej, płótno
60.00 x 80.00 cm

sygn. p.d.: WZ 2005 KA.

Zbigniew Ważydrąg (ur. 1952) -
Malarz, rzeźbiarz. Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracownniach Tadeusza Łakomskiego i Jerzego Nowosielskiego. Dyplom uzyskał w roku 1980 w pracowni Włodzimierza Buczka.