NR 47
Miedzioryt, papier
17.20 x 13.10 cm
sygn. oł. p. d.: Zbigniew Czop ; śr. d.: tytuł
Cena wywoławcza:
500 zł
[katalog wystawy] Zbigniew Czop, Między Krakowem a Japonią, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, 22 września - 21 października 2017, poz. 41, s. 13 (il.)
WYSTAWY
Zbigniew Czop, Między Krakowem a Japonią, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, 22 września - 21 października 2017.
STAN ZACHOWANIA
Niewielkie zaplamienie magrinesów, bez szkody dla kompozycji. Wymiry planszy: 350 x 332 mm.
WYSTAWY
STAN ZACHOWANIA
Zbigniew Czop (ur. 1943) -
Grafik, malarz, projektant. Studiował na krakowskiej ASP (1966-1971) na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Hanny Rudzkiej-Cybisowej i prof. Tadeusza Kantora