NR 48
Miedzioryt, papier
13.80 x 11.50 cm
sygn. oł. p. d.: Zbigniew Czop / 1987; śr. d.: tytuł ; l.d.: 62/100
Cena wywoławcza:
400 zł
[katalog wystawy] Zbigniew Czop, Między Krakowem a Japonią, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, 22 września - 21 października 2017, poz. 32., s. 13 (il.)
WYSTAWY
Zbigniew Czop, Między Krakowem a Japonią, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, 22 września - 21 października 2017.
STAN ZACHOWANIA
Mocna, wyraźna dbitka.
WYSTAWY
STAN ZACHOWANIA
Mocna, wyraźna dbitka.
Zbigniew Czop (ur. 1943) -
Grafik, malarz, projektant. Studiował na krakowskiej ASP (1966-1971) na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Hanny Rudzkiej-Cybisowej i prof. Tadeusza Kantora