NR 53

Kacper Bożek (ur. 1974)

Zdziczała orkiestra, 2014

Akwaforta, sucha igła / papier
49.00 x 69.00 cm

Grafika sygn. ołówkiem: KACPER BOŻEK XIV/XXI, środek d. tytuł: ZDZICZAŁA ORKIESTRA, l.d.nr: 33/100.

Cena wywoławcza: 900 zł *

Kacper Bożek. Sen akwaforcisty, 19 V – 2 VI 2017, NAUTILUS Galeria i Dom Aukcyjny, Kraków 2017, poz. 5, il.
WYSTAWY
Kacper Bożek. Sen akwaforcisty, 19 V – 2 VI 2017, NAUTILUS Galeria i Dom Aukcyjny, Kraków.
PROWENIENCJA
Grafika bezpośrednio od artysty.
WYSTAWY
PROWENIENCJA
Kacper Bożek (ur. 1974) -
Krakowski grafik i rysownik, wykładowca na Wydziale Grafiki w krakowskiej ASP. Uprawia grafikę warsztatową i rysunek. Inspiracji twórczej dostarcza mu zarówno mitologia, baśnie i legendy, literatura, historia, ale także kultura popularna i film.