28 grudnia 2021r., godz. 18:00
28.12.2021, 18:00
Katalog aukcji oraz możliwość licytacji: OneBid | Artinfo
21
grafika
Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)
Druk artystyczny, 70.00 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 2700 zł24grafika
Roman Jakimowicz (1899 - 1964)
Akwaforta, papier, 19.50 x 14.40 cm
Cena wywoławcza: 300 zł25grafika
Stanisław Malicki (1903 - 1960)
Drzeworyt barwny, bibuła, 16.00 x 13.00 cm
Cena wywoławcza: 500 zł27grafika
Akwaforta, papier, 15.50 x 23.80 cm
Cena wywoławcza: 700 zł31grafika
Litografia barwna, 33.00 x 24.00 cm
Cena wywoławcza: 1400 zł32grafika
Litografia, 43.00 x 33.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł33grafika
Litografia barwna, 42.50 x 33.50 cm
Cena wywoławcza: 1800 zł43grafika
Helmut Newton (Helmut Neustädter)
Litografia offsetowa, 40.50 x 27.00 cm
Cena wywoławcza: 4000 zł44grafika
Cena wywoławcza: 4000 zł45grafika
Pokój hotelowy, Place de la Republique, Paris 1976, 1976
Cena wywoławcza: 4000 zł46grafika
Jassava - Rue Aubriot, Paris 1977, 1977
Cena wywoławcza: 4000 zł47grafika
Zbigniew Czop (ur. 1943)
Miedzioryt, papier, 17.20 x 13.10 cm
Cena wywoławcza: 500 zł48grafika
Zbigniew Czop (ur. 1943)
Miedzioryt, papier, 13.80 x 11.50 cm
Cena wywoławcza: 400 zł49grafika
Zbigniew Czop (ur. 1943)
Miedzioryt, papier, 14.80 x 9.50 cm
Cena wywoławcza: 400 zł50grafika
Zbigniew Czop (ur. 1943)
Miedzioryt, papier, 20.50 x 28.00 cm
Cena wywoławcza: 800 zł52grafika
Kacper Bożek (ur. 1974)
Instrukcja obsługi intymnej, 2016
Akwaforta, sucha igła, akryl / papier, 21.30 x 59.20 cm
Cena wywoławcza: 900 zł53grafika
Kacper Bożek (ur. 1974)
Akwaforta, sucha igła / papier, 49.00 x 69.00 cm
Cena wywoławcza: 900 zł54grafika
Kacper Bożek (ur. 1974)
Akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl / papier, 49.50 x 82.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł55grafika
Utagawa Kunisada (1786 - 1865)
Oczekująca w głębi domu, 1847 - 1853
Drzeworyt barwny, 35.50 x 25.00 cm