NR 20

Zakarpacka cerkiew, lata 30. XX w.

Olej, płótno
65.00 x 78.00 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 2500 zł
STAN ZACHOWANIA
Praca nieoprawiona.
STAN ZACHOWANIA
Praca nieoprawiona.