19 lutego 2022r., godz. 16:00
Galeria NAUTILUS zaprasza do udziału w Aukcji Dzieł Sztuki nr 71. W ofercie bogaty wybór prac malarskich, rysunków, grafik i akwarel.
19.02.2022 | godzina 16.
Os. Górali 24, Kraków
Katalog i licytacja on-line
ONEBID | ARTINFO
W ofercie m.in. Artur GROTTGER, Aleksander ORŁOWSKI, Ludwik GĘDŁEK, Odo DOBROWOLSKI, Feliks M. WYGRZYWALSKI, Jan PESKE, Krystyn ZIELIŃSKI, Andrzej FOLFAS, Pablo PISASSO, Zbigniew LUTOMSKI, Utagawa KUNISADA
24
Bolesław Stawiński (1908 - 1983)
Akwarela, papier, 21.00 x 28.00 cm
Cena wywoławcza: 970 zł23malarstwo
Jan Świderski (1913 - 2004)
Pejzaż z okolic Sanoka, lata 50. XX w.
Olej, płótno, 47.00 x 61.00 cm
Cena wywoławcza: 3500 zł22malarstwo
Stanisław Żurawski (1889 - 1976)
Olej, tektura, 30.00 x 40.00 cm
Cena wywoławcza: 3200 zł20malarstwo
Zakarpacka cerkiew, lata 30. XX w.
Olej, płótno, 65.00 x 78.00 cm
Cena wywoławcza: 2500 zł18malarstwo
Edmund Cieczkiewicz (1872 - 1958)
Pejzaż ze snopami, lata 30. XX w.
Olej, sklejka, 36.00 x 39.50 cm
Cena wywoławcza: 4500 zł17malarstwo
Akt [W kąpieli], lata 20. XX w.
Olej, tektura, 34.50 x 26.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł16malarstwo
Akt [Po kąpieli], lata 20. XX w.
Olej, płótno naklejone na tekturę, 64.00 x 45.00 cm
Cena wywoławcza: 4200 zł15malarstwo
Stanisław Jakubowski (1885 - 1964)
Akwarela, gwasz, 38.00 x 48.50 cm
Cena wywoławcza: 2600 zł14malarstwo
Akwarela, papier, 26.00 x 31.50 cm
Cena wywoławcza: 2400 zł13malarstwo
Gustaw Rogalski (1887 - 1937)
Góra Koronna w Dolinie Prądnika, 1927
Akwarela, papier, tektura, 70.00 x 98.00 cm
Cena wywoławcza: 3600 zł6malarstwo
Michał Pociecha (1952 - 1908)
Podkrakowski chłop na tle kopca Kościuszki, ok. 1900
Akwarela, papier, 33.50 x 22.00 cm
Cena wywoławcza: 1900 zł5malarstwo
Portret młodej Greczynki, I poł. XIX wieku
Olej, płótno, 53.00 x 39.00 cm
Cena wywoławcza: 3800 zł4malarstwo
Ludwik Gędłek (1847 - 1904)
Olej, deska, 20.50 x 31.50 cm
Cena wywoławcza: 16000 zł1malarstwo
Artur Grottger (1837 - 1867)
Akwarela werniksowana; owal, 30.50 x 27.00 cm
Cena wywoławcza: 24000 zł7malarstwo
Odo Dobrowolski (1883 - 1917)
Brama floriańska w nocy [nokturn krakowski], 1912
Pastel, papier, 63.00 x 50.00 cm
Cena wywoławcza: 5000 zł8malarstwo
Feliks Michał Wygrzywalski (1875 - 1944)
Olej, sklejka, 33.00 x 45.00 cm
Cena wywoławcza: 6000 zł3rysunek
Ołówek, akwarela, gwasz, fotografia, 25.00 x 35.00 cm
Cena wywoławcza: 8000 zł12rysunek
Karol Frycz (1877 - 1963)
Franc Fiszer w restauracji Simona i Steckiego przy Krakowskim Przedmieściu, 1928
Kredka, ołówek, papier, 43.00 x 30.50 cm
Cena wywoławcza: 2500 zł11malarstwo
Karol Frycz (1877 - 1963)
Juliusz Osterwa jako Kordian z „Wyzwolenie” Stanisława Wyspiańskiego, 1919
Tusz, kredka, ołówek, papier, 42.00 x 29.50 cm