10 czerwca 2017r., godz. 12:00
AUKCJA
10. czerwca 2017, godz. 12:00
WYDATAWA PRZEDAUKCYJNA
5-9. czerwca, godz. 11 - 17:00
ul. Św. Jana 12, Kraków
tel. +48 12 422-91-60
kontakt@nautilus-art.pl
40
Stanisław Rzecki (Stanisław Szreniawa-Rzecznik)
Pasterz wychodzący ze stadem ze wsi, 1906
Olej, płótno, 55.00 x 69.50 cm
Cena wywoławcza: 5500 zł31malarstwo
Marek Oberländer (1922 - 1978)
Akwarela, tempera, papier, 42.00 x 29.50 cm
Cena wywoławcza: 3800 zł21malarstwo
Ryszard Kwiecień (1930 - 2003)
W odległej galaktyce, ok. 1980
Technika własna, , gwasz, tempera, 99.40 x 78.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 złCena uzyskana: 1200 zł
11malarstwo
Stanisław Ignacy Fabijański (1865 - 1947)
Akwarela, tusz, papier, 47.00 x 28.00 cm