NR 19
Tusz, papier
20.50 x 29.00 cm
w l.g. rogu dedykacja: Drogiej Oli [Aleksandrze Kurczab] łagodne zjawy Rzymu i Krakowa
serdecznie powierzam Jurek Skarżyński / Rzym 21 X 78.
Cena wywoławcza:
1500 zł
CENA UZYSKANA: 1700 zł
PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
Jerzy Skarżyński (1924 - 2004) -
Malarz, scenograf, ilustrator książek, rysownik komiksów, plakacista; mąż Lidii; współzałożyciel Grupy Młodych Plastyków (1942-47), Klubu Artystów (1948-49) i II Grupy Krakowskiej (1957); współtwórca tzw. krakowskiej szkoły scenograficznej.